Dlaczego warto subskrybować?

nauka.news to zespołowy projekt z misją. Naszym celem jest popularyzacja nauki, zwiększanie zainteresowania nią, budowanie ciekawości poznawczej i chęci docierania do prawdy oraz faktów, zwłaszcza w epoce dezinformacji w mediach i nauce. A wszystko to oparte na właściwej metodologii i metodyce.

nauka.news - newsletter (popularno)naukowy

Oddajemy do Waszej dyspozycji newsletter, którego wydania pojawiać się będą minimum raz w tygodniu. Newsletter jest formą przeglądu informacji medialnych okraszonych krótkim, autorskim komentarzem, co pozwala na zaoszczędzenie czasu w wyszukiwaniu informacji a także na sprowokowanie do samodzielnego myślenia i wyciągania własnych wniosków.

Cena?

GRATIS! Zawsze będzie DARMOWE.

Oszczędzaj swój czas i otrzymuj newsletter prosto na swoją skrzynkę e-mail. Wystarczy, że podasz swój adres.

Artur Dubiel on Instagram: “Niestety krótka ale bardzo owocna wizyta na #Cyber24Day, efekty niebawem 💪 #konferencja #bezpieczeństwo #podcast #newsletter
November 12, 2022

Prowadzący

Treści do newslettera selekcjonują i komentują Izabella Makowska-Dubiel i Artur Dubiel. Całością przedsięwzięcia zarządza Izabella Makowska-Dubiel.

  • Izabella Makowska-Dubiel - twórca cyfrowy, popularyzator nauki, wydawca podcastu i newslettera o bezpieczeństwie “Na celowniku”.

  • Artur J. Dubiel – praktyk i teoretyk, ekspert ds. bezpieczeństwa, wykładowca Uniwersytetu WSB Merito, koordynator Europejskiego Instytutu Bezpieczeństwa, wydawca portalu mil.link, gospodarz podcastu i newslettera „Na celowniku”.

www.nauka.news

Gdzie czytać?

Newsletter dostępny jest na dedykowanej stronie www oraz na Waszych skrzynkach e-mail. Zachęcamy do czytania pod adresem nauka.news, gdzie dzięki darmowej subskrypcji, po dodaniu swojego adresu e-mail, bezpośrednio otrzymacie najnowsze wydania newslettera.

Z wyrazami szacunku

Izabella i Artur

Subscribe to nauka.news

Autorski przegląd doniesień wraz z komentarzami, w formie darmowego newslettera popularnonaukowego, na tematy związane z szeroko pojmowaną nauką i jej popularyzacją.

People

Na celowniku - Podcast & Newsletter
Nauczyciel akademicki, b. kierownik zakładu dydaktycznego bezpieczeństwa narodowego, doktorant, politolog, funkcjonariusz, żołnierz, weteran, instruktor. Wydawca portalu mil.link oraz gospodarz w "Na celowniku - Podcast & Newsletter"